КАЧНИЙ ОЛЕКСАНДР СТАЛІНОЛЕНОВИЧ

Для мене Україна – найкраща у цілому світі земля. Я тут народився, сформувався як особистість. В Україні народилися і живуть мої діти. Упевнений, що В Україні зростатимуть і мої онуки. Прагну, щоб жили вони у вільній, незалежній, суверенній, розвинутій європейській  державі, аби з гордістю, як я, завжди говорили: «Я – українець. Моя земля – найкраща у світі».

Я пішов у політику тому, що не можу пасивно чекати, поки хтось  змінюватиме мою державу. 

Я обираю Партію розвитку України, бо переконаний, що саме ця політична сила здатна об’єднати країну і вивести її на новий рівень розвитку.

Життєво кредо (девіз) – допомагати людям, адже той, хто творить добро, творить і життя.

Основні дати життєвого шляху та кар’єрного росту.

Народився 23 жовтня 1968 року в місті Ржищів Київської області. Освіта вища. Здобуті спеціальності: філолог, фінансист.

Кандидат наук з державного управління.

Трудову діяльність розпочав у 1991 році на підприємстві «Миколаївелектротранс» інженером комплектації. Очолював підприємства, пов'язані з рибним господарством.

2 березня 2005 року був призначений заступником голови Державного департаменту рибного господарства Міністерства агропромислової політики України.

З 20 липня 2005 до 15 червня 2006 року – голова Державного департаменту рибного господарства.

З вересня 2006 року до травня 2010 року – перший заступник голови Київської обласної ради V скликання.

З травня 2010 року до лютого 2014 року обіймав посаду голови Київської обласної ради V та VI скликання.

Депутат Київської обласної ради VI скликання.

Здобутки. Нагороджений Почесною Грамотою Верховної Ради України, орденом «За заслуги» ІІ і III ступеня, Подякою Кабінету Міністрів України.

Хобі – підводна рибалка.

Плани на майбутнє. Як депутат Київської обласної ради і далі буду працювати над реалізацією програм соціально-економічного та культурного розвитку Київської області, підвищенням ролі місцевого самоврядування та забезпеченням його належними ресурсами, необхідними для виконання всіх повноважень.

Як член політради Партії розвитку України докладу максимум зусиль для створення потужної, реально діючої партійної сили, яка об’єднає країну і виведе її із суспільної та економічної кризи.

ДОЛУЧИТИСЯ ДО КОМАНДИ РОЗВИТКУ

КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР

Дзвінок з сайту

або замовте зворотній дзівок