ХАРКОВЕНКО РУСЛАНА ВОЛОДМИРІВНА

Для мене Україна – це батьківський поріг, мамині очі, сміх дитини,  благополуччя родини, край благословенний Богом.

Я пішла у політику, тому що хочу активно впливати на прийняття суспільно-важливих рішень і звикла свідомо робити вибір. Розумію, що від політичних рішень у медичній сфері залежить стан громадського здоров’я, а здоров’я – це найцінніша потреба кожної людини. Моє служіння людям – це служіння медичною професією, якщо для того щоб врятувати життя маленького пацієнта потрібно йти в політику - я готова йти і в політику!

Я обираю Партію розвитку України, тому що – це нові можливості,  командна робота,  демократичний підхід і мій особистий вклад в досягнення миру в рідній країні.

Життєво кредо (девіз) – переможець не той, хто перший, а той, хто не здається.

Основні дати життєвого шляху та кар’єрного росту.

Народилася в місті Вінниця 11 жовтня 1980 року.

Після закінчення медичного ліцею №7, м. Вінниця, за результатами співбесіди вступила до Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова  на медичний факультет. У 2003 році отримала спеціальність «Лікувальна справа». З 2003-2005 року проходила інтернатуру на базі Немирівського РТМО (Районне територіальне медичне об’єднання)  за фахом офтальмологія. В цей час навчалася в магістратурі та отримала освітньо-кваліфікаційний рівень магістра медицини. З 2004 по 2006 отримала другу вищу освіту в Вінницькому торгівельно-економічному інституті за фахом «державні фінанси».

2005-2009 – навчалася в аспірантурі.

2010 – захистила кандидатську дисертацію. Досліджувала вплив гіпергомоцистеїнемії на структуру сітківки та зорового нерву і можливості корекції.

В 2005 році розпочала трудовий шлях на кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я ВНМУ імені Пирогова із асистента стажера, де працюю доцентом по сьогоднішній день. Викладаю основи організації охорони здоров’я та страхової медицини, менеджмент та маркетинг у фармації, координую реалізацію міжнародного проекту по програмі «Темпус». Вивчала досвід організації систем охорони здоров’я за кордоном (Італія, Латвія, Польща, США).

З 2013 року маю II категорію за спеціальністю «Організація та управління охороною здоров’я».

Починаючи з 2003 року, за сумісництвом працювала журналістом ОА Вінницька громадська ТРК «Вінниччина», була автором та керівником соціально-медичного проекту «Жити завтра», маю досвід роботи в інформаційно-аналітичних програмах та диктором новинних програм.

В 2011 році виступила з громадською ініціативою по створенню Вінницької обласної громадської організації  «Вінницька асоціація медиків».

2012 рік - по сьогодні є членом Правління Громадської Ради при Вінницькій ОДА.

З січня 2014 року очолюю Громадську Раду при Вінницькій обласній Раді .

2012-2013 роки – радник голови Вінницької  обласної Ради .

Здобутки.  Реалізація в медичній професії, яка приносить задоволення та дає можливість постійного навчання і зростання. В 30 років захистила кандидатську дисертацію. Є автором та ведучою соціально-медичних телепроектів. Започаткувала фестиваль «Вам на здоров’я».  Активно займаюся громадською діяльністю,  маю честь очолювати ГО «Вінницька асоціація медиків» та Громадську раду при Вінницькій обласній Раді.

Хобі. Туризм та активний, екстремальний, відпочинок (рафтінг, роуп-джампінг, катання на лижах тощо)

Плани на майбутнє. Активно долучитися до участі в реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я. Сприяти розвитку лікарського самоврядування на теренах Вінниччини. Маю намір продовжувати громадську діяльність та реалізацію телевізійних, медичних проектів. Планую вивчати досвід інших країн у розбудові систем охорони здоров’я та покращення громадського здоров’я.

ДОЛУЧИТИСЯ ДО КОМАНДИ РОЗВИТКУ

КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР

Дзвінок з сайту

або замовте зворотній дзівок