КОВАЛЕВСЬКА ЮЛІЯ СЕРГІЇВНА

Для мене Україна –  це земля, на якій я живу; це - мої батьки та друзі, моя родина, мій працьовитий, сильний та талановитий народ. Це те, що мене оточує щодня. Любов, повага, турбота й ввічливість до близьких та рідних. Це віра, сила, переживання та щирість. 

Я пішла у політику тому, що маю досвід, знання та впевненість у своїх силах для реалізації навичок, ідей та проектів, які будуть сприяти суспільно-політичному розвитку держави. Я – оптиміст і впевнена, що разом з командою однодумців ми змінимо життя в Україні на краще.

Я обираю Партію розвитку України тому,  що це нова система координат, яка об’єднує та надихає молодих, талановитих й досвідчених людей, які здатні впевнено рухати країну до позитивних змін та розвитку.

Життєве кредо (девіз) –  працювати на користь людей та України. Лише разом ми змінимо життя на краще! Основні дати життєвого шляху та кар’єрного росту.

Народилась 8 жовтня 1977 року у м. Потсдам, Німеччина. Громадянка України.

У 1997 р. з відзнакою закінчила Донецьке базове медичне училище.

 З 1994 по 1999 рік навчалась та з відзнакою закінчила Донецький інститут соціальної освіти, спеціальність – «психологія», кваліфікація – «психолог».

З 1999 по 2005 роки – навчання в аспірантурі Донецького державного університету управління, спеціальність - «соціальна філософія та філософія історії».

З 2006 по 2007 роки навчалась у магістратурі Донецького державного університету управління (факультет післядипломної освіти, спеціальність – «державна служба»).

У 2007-2009 роках закінчила Донецький державний університет управління і отримала вищу освіту за спеціальністю «Інтелектуальна власність» та здобула кваліфікацію спеціаліста з інтелектуальної власності.

В 2010 році здобула науковий ступінь кандидата наук з державного управління.

Трудова діяльність:  з 1997 по 1998 рік працювала медичною сестрою терапевтичного відділення МЛ № 7 м. Донецьк.

Потім менеджером,  психологом.

З 1999 рік по 01.12.2005 року навчалась на денному відділенні аспірантури.

З 01.12.2005 року по 28.04.2006 року обіймала посаду начальника відділу з роботи з кадрами регіональних відділень та навчання партійного активу Центрального апарату Партії регіонів, м. Київ.

Народний депутат України V,  VІ скликання.

З 2013 по червень 2014 рр. - перший заступник голови Національного агентства України з питань державної служби.

З 25 червня 2014 року – член Політради, Голова Центральної контрольної комісії Партії розвитку України.

Заміжня. Маю двох дітей.

Нагороджена орденом «За заслуги» ІІІ ступеня; «Знаком Пошани» Міністерства оборони України.

Здобутки. Головними своїми здобутками вважаю своїх донечку та сина.

Хобі – історія, вишивання, вирощування кімнатних рослин.

Плани на майбутнє. Як член Партії розвитку України докладу максимум зусиль  для створення потужної  демократичної політичної сили, яка виведе країну з кризи та  об’єднає суспільство. Маю професійну команду однодумців, тому впевнена, що разом ми зможемо навести в Україні порядок.

ДОЛУЧИТИСЯ ДО КОМАНДИ РОЗВИТКУ

КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР

Дзвінок з сайту

або замовте зворотній дзівок