Мірошниченко Юрій Романович

Голова Національного комітету Партії розвитку України.

Народний депутат України V, VI та VII скликань.

Для мене Україна – це не просто країна невимовної краси з безкраїми полями та ланами, різноманітним ландшафтом та багатою культурою, для мене Україна – це країна з великим майбутнім.

Я переконаний, що завдяки своєму потенціалу та нездоланному духу Українського народу, Україна має всі шанси вже найближчим часом посісти гідне місце серед найбільш розвинених країн світу. Вже в недалекому майбутньому я бачу Україну квітучою, сильною, демократичною та економічно стабільною державою з рівними можливостями розвитку для кожного громадянина.

Я пішов у політику, щоб захисти інтереси простих громадян та прискорити соціально-економічні перетворення в країні.

Я обираю Партію розвитку України, бо нова політична сила відповідає моїм життєвим принципам і політичним переконанням.

Вона має чіткі, зрозумілі та прозорі політичні принципи. Партія розвитку України об’єднала в своїх рядах нове покоління молодих політиків разом із досвідченими державними управлінцями. Я впевнений, що такий тандем стане рушійною силою на шляху розбудови міцної, економічно розвиненої європейської держави.

Життєве кредо

Ким бити не був – з кожним днем намагайся бути краще.

Народився 3 лютого 1970 році у селі Лісіно-Корпус Тосненського району Ленінградської області. Переїхав до Новогороду - Сіверського, що в Чернігівській області, коли мені було 11 років, тому Україну вважаю своєю справжньою батьківщиною.

Освіту здобуву Київському університеті імені Тараса Шевченка на факультеті іноземної філології. З 1998 по 2001  навчався в Академії праці та соціальних відносин Федерації профспілок України на юридичному факультеті. У 2004 отримав ступінь магістра державного управління у Національній академії державного управління при Президентові України.

Громадську діяльність розпочав в  1998 році, заснувавши Всеукраїнське громадське об'єднання “Нова Генерація”. Очолюючи організацію втілив у життя такі проекти як “Школа лідера” та “Школа політика”.

З 1999 по 2006 – член громадської колегії Державного комітету з питань регуляторної політики і підприємництва. У період з 2000 по 2005 очолював правління Регіонального екологічного центру РЕЦ-Київ.

У 2005 -  президент Центру ефективного управління.

Трудову діяльність розпочавна початку 1990-х,  створивши фірму з надання консультаційних та юридичних послуг суб'єктам підприємницької діяльності. На той час команді вдалося зайняти провідні позиції ринку консалтингових послуг України.

У період 1993 по 1998 працював на керівних посадах у бізнес-структурах. З 1998 по 1999 рік був радником департаменту з питань економічної політики Українського союзу промисловців і підприємців.

З 2002 по 2004  працював у юридичних департаментах фірми “Нафтогазтрейд” та підприємства “Укртарансгаз-Сервіс”.

Переконавшись на практиці, що захистити інтереси простих громадян та прискорити соціально-економічні перетворення в Україні можуть, у першу чергу, представлені в парламенті народні обранці,  у  1999 створив партію “Нова генерація України”.

Починаючи з 1997 року  веду  активну політичну діяльність та беру участь у виборах до Верховної Ради України.

У 2004 році Партія “Нова генерація України” об’єдналась з партією Сергія Тігіпка “Трудова Україна”.

У 2006, 2007 та 2012 роках – народний депутат України п’ятого, шостого та сьомого скликань.

На 2007 рік – відомий публічний політик з чималим багажем практичних напрацювань у вигляді цілої низки суспільно - корисних законопроектів.

З березня 2010 року по лютий 2014 – представник Президента України у Верховній Раді.

Переламним моментом у ставленні до Партії регіонів стала інформація про розгін студентського Євромайдану 30 листопада 2013 року. Залишаючись в лавах Партії регіонів, намагався зробити все можливе для врегулювання політичної і соціальної ситуації в країні мирним шляхом.

В квітні 2014 року вийшов зі складу Партії регіонів.

21 червня 2014 на III позачерговому з'їзді Партії розвитку України був обраний Головою Національного комітету нової політичної сили.

Здобутки

Активна законотворча діяльність та чи не найбільша кількість підготовлених законопроектів. Так, в період з січня 2013 по липень 2014 було підготовлено та зареєстровано у Верховній Раді України близько 50 законодавчих ініціатив.

З 2006 по 2007 – голова підкомітету з питань процесуального законодавства Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя.

У 2007 був призначений головою підкомітету з питань організації та діяльності органів юстиції, нотаріату, адвокатських об'єднань та надання правової допомоги громадянам Комітету Верховної Ради України з питань правової політики.

Наразі є заступником голови Комітету у закордонних справах українського Парламенту.

Успішний вчений - кандидат політичних наук, доктор юридичних наук.

У 2006 році успішно захистив кандидатську дисертацію «Демократичні механізми підготовки і прийняття державно-політичних рішень» в Інституті держави і права В. Корецького НАНУ.

У 2012 році захистив докторську дисертацію на тему «Конституційно-правове забезпечення народовладдя в Україні» (теоретичний і практичний аспекти).

У 2011 році присвоєно звання Заслуженого юриста України.

Міжнародні Зв'язки

Під час роботи Верховної Ради України шостого скликання обіймав посаду Керівника депутатської групи ВРУ з міжпарламентських зв'язків з Республікою Перу, першого заступника керівника депутатської групи з міжпарламентських зв'язків з Аргентинською Республікою і був членом груп з міжпарламентських зв'язків з такими країнами як США, ФРН, Російська Федерація, держава Кувейт, Республіка Конго, Швейцарська Конфедерація, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, Французька Республіка та іншими.

У 2011 і 2012 роках був почесним гостем Національного молитовного сніданку з президентом Бараком Обамою у Вашингтоні.

В липні 2013 року відвідав Український науковий інститут Гарварда (Harvard Ukrainian Research Institute) з лекцією про європейську інтеграцію України.

Хобі

Захоплююсь зеленим туризмом.

Плани на майбутнє 

Метою на найближче майбутнє є створення і розвиток нової впливової політичної сили українського політикуму, яка має стати гідним представником народу України у Парламенті і шляхом консолідації суспільства зміцнити країну зсередини та зробити її непохитною для впливу негативних зовнішніх факторів.

Окрім того, найважливішими політичними завданнями є формування соціально-політичного ландшафту, спрямованого на досягнення єдності і розуміння між усіма мешканцями України та створення комфортних умов для розвитку і збереження культурних, економічних і громадських здобутків усіх, без винятку, регіонів нашої різноманітної держави.

ДОЛУЧИТИСЯ ДО КОМАНДИ РОЗВИТКУ

КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР

Дзвінок з сайту

або замовте зворотній дзівок