РЖАВСЬКИЙ ДЕНИС ПАВЛОВИЧ

Для мене Україна – це країна безмежних можливостей з неімовірною кількістю талановитих та творчих людей. Унікальність України в тому, що тут народжуються ідеї, які варті найбільших інвестицій світу. Особливо це стосується культури. Від проектів по відновленню історичної спадщини, до проектів сучасного мистецтва як Гогольфест, єдиний в своєму роді міжнародний симпозіум художників Бірючий або відомий всім театр сучасної хореографії «Київ модерн-балет». Мені особисто відомі сотні ініціатив, які варті максимальної уваги як українського суспільства, так і міжнародного співтовариства. І я зроблю все можливе, аби культура України стала відкритою та доступною для кожного.

Я пішов у політику тому, що прагну зробити Україну сильною, прогресивною державою, в якій кожен зміг би реалізувати свої думки, мрії та різноманітні концепти. В нашій країні дуже потужний кластер діячів культури, митців,  активістів та волонтерів. Необхідно створити комфортні умови для втілення всіх їх задумів. Тільки так Україну почує увесь світ.

Я обираю Партію розвитку України тому, що це перша в історії України політична сила, у якій першочергове значення має думка кожного. Це команда однодумців, творчих та активних людей, поєднаних спільними мріями та ідеями.

Робота над створенням Партії розвитку України – мій перший досвід у політиці. Разом зі своєю командою ми відповідаємо за найбільш сучасний напрямок – комунікації між партійцями та комунікації зі світом. Ми розвиваємо мультимедійні технології та створюємо інтерактивну платформу, яка поєднуватиме прихильників Партії розвитку України з кожного куточку світу. Ми прагнемо до обміну інформацією у режимі 24/7, хочемо, щоб увесь світ бачив, як розвивається наша політична сила і як розвивається наша молода, сильна держава.

Я переконаний, що тільки разом ми здатні запропонувати якісні зміни у сфері економіки, освіти, культури і швидко та ефективно втілити їх у життя.

Життєво кредо (девіз) – Легендарний американський мультиплікатор Уолт Дісней казав: «Якщо ти можеш це уявити, то ти здатний це зробити». Так і є – варто лишень забажати чогось щиро, уявити здійснення мрій, і незабаром ці прагнення стануть найкращою реальністю.

Основні дати життєвого шляху та кар’єрного росту. 

Народився 27.09.1984 року та виріс у м. Краматорськ Донецької області. Після школи будував свою кар’єру у столиці України. Майже 10 років присвятив роботі на телебаченні, працював над розвитком українського кіномистецтва. У 2012 році отримав диплом Магістра режисури в Інституті кіно і телебачення.

Останні 2,5 роки очолюю Українську Кіно-Асоціацію, створену провідними кінокомпаніями для захисту інтересів національного кінобізнесу і розвитку сучасної конкурентоспроможної кіноіндустрії. Впевнений - у нас є всі ресурси, щоб довести світові, на яку високу оцінку заслуговує українське кіно та культура в цілому.

Здобутки. Закінчив школу із золотою медаллю.

Хобі - парусний спорт, кіно та поезія.

Плани на майбутнє. Створюючи Партію розвитку України, кожен з нас прагне знайти однодумців, які докладуть усіх зусиль заради кращого майбутнього своєї держави - вільної та заможної України. Мені хочеться, щоб кожна людина почувала себе захищеною, могла реалізовувати свої таланти та здібності. Я прагну, аби європейські стандарти життя стали звичними для громадян України. А наші закордонні партнери могли б долучитися до української культури, побачити, що наша держава за кількістю історичних та культурних пам’яток може потіснити визнаних світових лідерів. Обираючи цей шлях, я щиро вірю, що зможу втілити його у життя.

ДОЛУЧИТИСЯ ДО КОМАНДИ РОЗВИТКУ

КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР

Дзвінок з сайту

або замовте зворотній дзівок