ТАТУСЯК СЕРГІЙ ПИЛИПОВИЧ

Для мене Україна – це моя Батьківщина, країна, яка має величезний економічний, природний, а головне, фантастичний людський потенціал. Для розвитку нашої держави ми маємо абсолютно все. Але парадокс у тому, що ми так і не навчились раціонально використовувати національні надбання для збагачення українського народу. Я захоплююсь працьовитістю та душевністю мого народу, бачу блиск в очах молоді та їхні щирі посмішки. Україна, не тільки географічно, а від недавна й асоціативно у великій Європейській родині, а тому українці достойні жити по-європейськи.

Я пішов в політику тому, щоусвідомлюю відповідальність за майбутнє Української держави та вбачаю необхідність в використанні політики як одного із інструментів досягнення вищої мети - розвитку єдиної демократичної, правової, європейської України.

Я обираю Партію розвитку України, бо у програмних і статутних документах задекларовані пріоритети і завдання, які близькі мені: розвиток громадянського суспільства, реформа місцевого самоврядування, децентралізація влади та європейський вибір. Це центриська партія, яка сповідує ідеї соціального лібералізму. Своїми основними принципами Партія розвитку визначила сприяння розбудові партійної структури, захист інтересів однопартійців, прихильників і українського суспільства в цілому.

Життєве кредо (девіз) - працювати для людей, на благо Вінниччини, в ім’я України! Це не лише життєве кредо, а й стиль життя.

Основні дати життєвого шляху та кар’єрного росту.

08.1978-01.1980 – тренер - викладач з волейболу ДЮСШ № 3 м. Вінниці.

01.1980-02.1981 – старший інженер обласного будівельного загону.

02.1981-12.1985 – завідувач відділом оборонно-масової роботи Вінницького обкому ЛКСМУ.

12.1985 – до нині – голова Вінницької обласної ради фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

05.1987-07.1990 – голова Вінницької обласної ради Всесоюзного добровільного фізкультурно - спортивного товариства профспілок.

08.1990-11.1994 – голова Вінницької обласної ради кооперативного профспілкового фізкультурно - спортивного товариства «Колос».

11.1994-07.1997 – президент АТ «Футбольний клуб «Нива», м. Вінниця.

07.1997- 04.1998 – заступник голови Вінницької обласної ради.

05.1998-08.1999 – заступник голови Вінницької облдержадміністрації з питань організаційно-кадрової роботи - керівник секретаріату Вінницької облдержадміністрації.

08.1999-06.2001 – заступник керівника виконавчого апарату Вінницької обласної Ради.

07.2001-02.2005 – заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації з політико-правових питань.

11.2005-05.2006 – народний депутат Верховної Ради України 4-го скликання. Член Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

2006-2010 рр. – президент корпорації «УкрМостобуд».

11.11. 2010- 21.02 2014 – Голова Вінницької обласної ради.

Здобутки.

Громадською діяльністю займався все життя. У 2002 році вивів свою суспільну активність на міжнародний рівень, створивши Вінницьке обласне відділення Міжнародного товариства «Україна-Польща». Вже у 2007 році очолив Міжнародну громадську організацію «Україна-Польща-Німеччина». У квітні 2012 року була створена  Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування (ВОАОМС), яку очолив. Важливим здобутком стало відкриття  Вінницького регіонального ресурсно-інформаційний центру розвитку громад «Громади Вінниччини», діяльність якого спрямована на активізацію участі територіальних громад та громадських організацій Вінницької області у різноманітних грантових програмах. 2 лютого 2012 року Вінниччина та Республіка Молдова офіційно закріпили домовленість про створення Єврорегіону «Дністер».  З березня 2008р. член бюро Європейської Асоціації колишніх членів парламентарів держав-членів Ради Європи та Європейського Союзу, а з вересня 2012р. – Віце-Президент Всеукраїнської асоціації районних та обласних рад з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, у 2013 році був уповноваженим представником при Кабінеті міністрів України від Національного Конгресу органів місцевого самоврядування.

Хобі.

Важливу роль у житті відіграв спорт, зокрема великий теніс, плавання. Але найбільше моє хобі  – проводити вільний час з онуками. 

Плани на майбутнє.

Хочу створити ефективну команду в регіоні, яка працюватиме на благо розвитку жителів територіальних громад Вінниччини, захищати інтереси її мешканців.

В контексті економічного розвитку надалі плануємо реалізовувати спільні проекти з нашими партнерами з країн Європи, зокрема і інвестиційні. Плануємо створити сучасний бізнес-інкубатор на Вінниччині за прикладом країн Європейського Союзу, сприяючи цим самим розвитку малого і середнього бізнесу. Моє завдання як політика і громадського діяча – сприяти завершенню реформи з децентралізації влади та місцевого самоврядування.

Маю надійну команду партнерів та однодумців, а тому впевнений – усе вищезазначене вдасться реалізувати спільно.

ДОЛУЧИТИСЯ ДО КОМАНДИ РОЗВИТКУ

КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР

Дзвінок з сайту

або замовте зворотній дзівок