ВОЛОШИН ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ

Для мене Україна – це рідна земля, на якій народився, з якою пов’язую майбутнє своє і своїх дітей, країна, в якій бачу найбільше можливостей для самореалізації як особистості.

Я пішов у політику, тому, що маю знання та бачення того, як розвивати та зміцнювати можливості моєї країни на міжнародній арені, розумію, що помилки у внутрішній політиці зробили Україну вразливою для зовнішньої агресії та несуть загрозу втрати нашою державою суб’єктності у світовій політиці.

Я обираю Партію розвитку України, бо бачу в ній можливості для молодих людей зі здоровими та виправданими амбіціями, чий єдиний капітал – це інтелект, в умовах чесної конкуренції отримати доступ до політичної системи для реалізації своїх ідей.

Життєве кредо (девіз) – «Песиміст бачить складнощі при кожній можливості, оптиміст в кожній складнощі бачить можливість» Уінстон Черчілль.

Основні дати життєвого шляху та кар’єрного росту.

Народився 7 квітня 1981 р. в місті Миколаєві Миколаївської області.

1998 р. – з золотою медаллю закінчив Миколаївську середню загальноосвітню школу № 22 з поглибленим вивченням англійської мови

2003 р. – з дипломом з відзнакою закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка

2005- 2008 рр. – оглядач / редактор відділу «Політика» / заступник головного редактора журналу «Експерт Україна»

2008 – 2010 рр. – прес-аташе Посольства України в Російській Федерації

2010 – 2013 рр. – директор Департаменту інформаційної політики МЗС України

2013 – 2014 рр. – радник з політичних питань, зв’язків з урядовими структурами та громадськість компанії «Шеврон Україна»

Здобутки.

Кандидат політичних наук (дисертація «Політика Росії щодо СНД» захищена в 2012 році на засіданні Вченої ради Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка). В 2014 році вийшла монографія «Фантомні болі імперії. Політика Росії щодо СНД».

За організацію інформаційної протидії спробам дискредитації України як країни-господаря фінальної частини Євро-2012 став наймолодшим українським дипломатом, якому присвоєно дипломатичний ранг Надзвичайного та Повноважного Посланника ІІ-го класу.

Хобі. Історія, геральдика, фехтування.

Плани на майбутнє. Своєю активною участю в політичному житті сприяти реалізації Україною зовнішньої політики національного прагматизму, що дозволить нашій країні з фронтової полоси у зіткненні між великими державами перетворитися на самостійного гравця, який використовує діяльність на міжнародній арені для забезпечення економічного зростання та збереження миру на українській землі.     

ДОЛУЧИТИСЯ ДО КОМАНДИ РОЗВИТКУ

КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР

Дзвінок з сайту

або замовте зворотній дзівок