Головні

Юлія Ковалевська: Партія Розвитку України вимагає оприлюднити текст Закону "Про очищення влади"

Партія Розвитку України вимагає оприлюднити текст Закону "Про очищення влади", (про так звану люстрацію), який було прийнято 16 вересня. Про це заявила член правління МГО "Тріумвірат" Юлія Ковалевська.

Олександр Качний: Реальні реформи та мирні перемовини - ось що потрібно Україні

У четвер, 18 вересня у Києві відбувся круглий стіл «Об’єднання заради мирного майбутнього України. Мир. Стабільність. Відродження» за участю керівників новоствореної політичної партії «Опозиційний блок», громадських організацій Київської області, депутатів всіх рівнів.

Володимир Клюс: Оновлення не можна починати з репресій та утисків

Верховна Рада ухвалила закон про так звану люстрацію. Прийняття даного рішення постійно відкладали «на завтра». Проведення люстрації вимагала громадськість в ході акцій протесту ще взимку 2013-2014 років, і, немає сумнівів, що багатьох необхідно усунути від влади за конкретні корупційні дії, хабарництво, зловживання службовим становищем.

Юрій Павленко: Україна на порозі масової дитячої безпритульності. Влада бездіяльна

Упродовж більш ніж 20 років зусиллями багатьох людей, насамперед, політиків, державних службовців, громадських діячів в Україні була побудована ефективна система захисту прав дитини.

Юрій Павленко: Конституційний обов'язок по відношенню до дітей-сиріт держава виконує не в повній мірі

В рамках реалізації проекту "Діти неоголошеної війни" Партія розвитку України провела моніторинг рішень центральних органів виконавчої влади, пов'язаних із забезпеченням захисту прав та інтересів дітей, евакуйованих зі східних регіонів України.

Володимир Клюс: «Війна все спише» - ось головний принцип роботи влади

Українське суспільство ділиться сьогодні не за регіонами, мовою, ідеологією чи партійною приналежністю. Країна падає в глибоку прірву. Відбувається це через дії нинішньої влади. Чиновники крадуть і розколюють державу, щоб не відповідати за свої дії.

Микола Скорик: Президент формує нову «сім'ю» у владі

«Формування списку кандидатів у депутати від президентської партії показало, що нинішня влада відрізняється від попередньої лише тим, що тоді не було війни», - заявив один з ініціаторів створення «Опозиційного блоку», перший заступник голови Національного комітету Партії розвитку України Микола Скорик.

ДОЛУЧИТИСЯ ДО КОМАНДИ РОЗВИТКУ

КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР

Дзвінок з сайту

або замовте зворотній дзівок