Микола Скорик: Підписавши "Закон про очищення влади" Порошенко автоматично підпише собі вирок

17 Вересня 2014 19:59

Чергова люстраційна хвиля, підкріплена сумнівною юридичною підосновою, змиє за борт весь політичний бомонд, включаючи нинішнє керівництво країни.

У цьому впевнений екс-губернатор Одеської області, перший заступник голови Нацкомітету Партії розвитку України і один з лідерів "Опозиційного блоку" Микола Скорик. 

"Закон про очищення влади - це чергова інструкція по обману українців. Нас знову намагаються обдурити і урізати наші права. В будь-якій демократичній і правовій країні найвищим джерелом влади є народ. Але групка нардепів вирішила, що вона розумніша за інших, і за допомогою так званого закону про люстрацію в українців, зокрема, вкрала право вибору вирішувати кого вибирати в найвищий законодавчий орган країни. А навздогін ще й обдурили, тому що на тих, хто ініціював законопроект і приймав його, клейма ніде ставити. Про який очищенні тоді йдеться? Зрозуміло, що корупціонерам та фігурантам кримінальних справ немає місця на керівних постах. Але якщо час правління Януковича - це злочинний період, то тоді несолодко доведеться і нинішньому Гаранту Конституції. Підписавши "Закон про очищення влади", Порошенко автоматично підпише собі вирок, а заодно і Луценко, і Яценюку. Ці люди, якщо хто забув, працювали в Кабміні при Януковичі", - нагадав Микола Скорик. 

Політик, який представляє "Опозиційний блок" підкреслив, що не боїться ніяких законних розслідувань своєї діяльності в період роботи на посаді голови Одеської облдержадміністрації, і назвав "Закон про очищення влади" в його нинішній редакції непорозумінням, яке потребує негайної відміни.

ДОЛУЧИТИСЯ ДО КОМАНДИ РОЗВИТКУ

КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР

Дзвінок з сайту

або замовте зворотній дзівок