Микола Войтенко: Ми не залишимо без уваги жителів Сходу України, які постраждали від військового конфлікту

05 Вересня 2014 16:36

У рамках соціального проекту Партії розвитку «Діти неоголошеної війни» голова  Виконавчого комітету політичної сили на Сумщині Микола Войтенко зустрівся з родиною вимушених переселенців із Луганщини та передав необхідне шкільне приладдя і медикаменти.

«Війна на Сході України забрала можливість мирно жити у тисяч людей, вона покалічила не одне людське серце, зруйнувала не один населений пункт. Ми, як єдиний народ, не можемо стояти осторонь: транспортуємо  гуманітарну допомогу в зону АТО. До слова, вже передали близько 17 тонн, а також надаємо безкоштовні юридичні консультації і ось сьогодні зробили хай і не велику, але дуже необхідну справу – допомогли зі шкільним приладдям», – прокоментував політик.

За його словами, на превеликий жаль, ситуація на Сході України продовжує загострюватися. Кількість біженців зростає з кожним днем. Так, за офіційною інформацією, на Сумщину вже прибули понад 3 тисячі українців, з яких 1050 дітей 1 вересня переступили поріг освітніх установ сумського регіону. Але, виїхавши із зони бойових дій, люди стикнулися з новими проблемами, серед яких не лише житло, а і забезпечення дітей шкільним приладдям.

«Саме тому, Сумська обласна організація Партії розвитку України й надалі підтримуватиме та надаватиме допомогу людям, які постраждали від неоголошеної війни», - наголосив Микола Войтенко.

ДОЛУЧИТИСЯ ДО КОМАНДИ РОЗВИТКУ

КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР

Дзвінок з сайту

або замовте зворотній дзівок