Олександр Качний: Реальні реформи та мирні перемовини - ось що потрібно Україні

19 Вересня 2014 14:28

У четвер, 18 вересня у Києві відбувся круглий стіл «Об’єднання заради мирного майбутнього України. Мир. Стабільність. Відродження» за участю керівників новоствореної  політичної партії «Опозиційний блок», громадських організацій Київської області, депутатів всіх рівнів. Однією з головних дискусійних тем стала криза влади, погіршення соціально-економічної та політичної ситуації в країні та, як наслідок, гуманітарна катастрофа. Тому політично активні та небайдужі до долі власної країни люди зібралися, аби обговорити шляхи виходу із ситуації, в якій опинилася Україна. 

«В ситуації повномасштабної кризи громадські організації, відповідальні політичні сили та свідомі громадяни об’єднуються заради миру та відродження країни. У всіх регіонах втрачена довіра до влади, тому Україні потрібна проукраїнська опозиція, яка виступає проти війни та за економічну розбудову», - такими словами розпочав круглий стіл Олександр Качний, депутат Київської обласної ради, голова комітету Київської обласної організації Партії розвитку України, що увійшла до складу «Опозиційного блоку».

Один із лідерів проукраїнської опозиційної політсили Вадим Рабинович зазначив, що зараз країні потрібні дві речі – це зупинити війну, яка знищила пів країни та загинуло тисячі людей, наказати тих, хто її розв’язав, та негайно відправити у відставку уряд країни.

«При владі не можуть бути ті політичні сили, які за шість місяців не змогли розпочати реформи, а навпаки, намагаються за рахунок простих громадян вирішити економічні питання в країні. Скасування соціальних виплат, зменшення заробітних плат, масове скорочення працівників бюджетної сфери – це не той вибраний механізм виходу з економічної прірви», - додав Олександр Качний.  

Фахівці запевняють, що існує достатньо механізмів аби зрушити ситуацію з місця. Зокрема, мова йде про виведення майже 40% частини економіки з тіні, стимулювання сільського господарства, яке приведе до збільшення кількості продукції, яку виробляє Україна, звільнення від податків малого та середнього бізнесу на два роки і всіх фіскальних перевірок.

Учасники круглого столу дійшли висновку, що зміни на краще можна досягти лише шляхом реформ та мирних перемовин. Україна повинна стати містком між Європою та Росією, а не будувати паркан на власній території.

ДОЛУЧИТИСЯ ДО КОМАНДИ РОЗВИТКУ

КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР

Дзвінок з сайту

або замовте зворотній дзівок