Олександр Туісов: Необхідні чіткі правила проведення виборів в умовах війни

02 Вересня 2014 17:14

Член політради Партії розвитку України Олександр Туісов взяв участь у прес-конференції "Вибори в умовах війни: особливості, загрози, прогнози" за участю політологів та експертів виборчого процесу. Під час зустрічі учасники обговорили важливі питання формування дільничних виборчих комісій, а також участь нових політичних сил у парламентських перегонах.

«Сьогодні у нас чомусь прийнято ставити ярлики та шукати ворогів серед політиків, які раніше вже були при владі. Однак в умовах війни така поведінка «розділення» є неприпустимою, адже веде знову до розколу нації на «своїх» та «чужих». Зараз вкрай важливо думати не про те, у якій політичній силі був той чи інший політик, а про те, що він у конкретний час зробив для України: як допомагає армії та мирним людям, що залишилися без даху над головою», - таку думку під час дискусії висловив член Партії розвитку України Олександр Туісов.

За словами політика, сьогодні Україні необхідна «Коаліція миру». Адже в умовах війни виборча кампанія набуває ще більш серйозних та руйнівних масштабів. 

«Держава має дбати про людей. Немає нічого ціннішого за людське життя. І треба усі про це пам’ятати», - зазначив Олександр Туісов.

Наостанок, представник Партії розвитку України розкритикував експертів виборчого законодавства. Адже механізму, який би давав чіткі правили гри у цій виборчій кампанії, ніхто не оприлюднив. А отже питання, що потребують нагального вирішення, залишаються відкритими.

ДОЛУЧИТИСЯ ДО КОМАНДИ РОЗВИТКУ

КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР

Дзвінок з сайту

або замовте зворотній дзівок