Представники Партії розвитку на Львівщині зустрілись із спостерігачами від міжнародної організації ОБСЄ

10 Вересня 2014 19:10

Події в Україні перебувають під пильним оком усієї світової громадськості. А тим паче, це стосується проведення дочасних парламентських виборів та участі  у них низки нових політичних сил. Упродовж останніх кількох місяців в Україні працює Спеціальна Моніторингова  Місія від міжнародної організації ОБСЄ. Представники цієї організації зустрілися із керівним складом Львівської обласної регіональної організації Партії розвитку України та обговорили питання безпеки і співробітництва в Європі та участь політичної сили у виборах до парламенту.

Ну зустрічі були присутні спостерігачі Спеціальної Моніторингової  Місії в Україні Патрік Гофман і Таіна Ярвінен, а також член політради Партії розвитку України Олександр Туісов, керівник Львівської обласної регіональної організації Михайло Герман, заступник керівника – Ніна Вербова, а також голова виконкому Олег Кизима.    

Під час розмови, сторони обговорили питання щодо безпеки і співробітництва в Європі, а також ряд питань, що стосуються проведення виборів в Україні.    

Наостанок  спостерігачі Спеціальної Моніторингової  Місії в Україні зазначили, що невдовзі в Україні під час проведення волевиявлення громадян  працюватиме короткострокова місія ОБСЄ та висловили сподівання на відкритість у подальшій роботі.  

ДОЛУЧИТИСЯ ДО КОМАНДИ РОЗВИТКУ

КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР

Дзвінок з сайту

або замовте зворотній дзівок