Регіональні

Представники Партії розвитку на Львівщині зустрілись із спостерігачами від міжнародної організації ОБСЄ

Події в Україні перебувають під пильним оком усієї світової громадськості. А тим паче, це стосується проведення дочасних парламентських виборів та участі у них низки нових політичних сил. Упродовж останніх кількох місяців в Україні працює Спеціальна Моніторингова Місія від міжнародної організації ОБСЄ.

Микола Войтенко: Ми не залишимо без уваги жителів Сходу України, які постраждали від військового конфлікту

У рамках соціального проекту Партії розвитку «Діти неоголошеної війни» голова Виконавчого комітету політичної сили на Сумщині Микола Войтенко зустрівся з родиною вимушених переселенців із Луганщини та передав необхідне шкільне приладдя і медикаменти.

Сумщина продовжує надавати допомогу жителям Сходу України

У рамках соціального проекту «Діти неоголошеної війни» волонтери Сумської Команди Розвитку супроводжують до Слов’янська близько 3 тонн гуманітарної допомоги, яку вдалося зібрати за активної підтримки небайдужих жителів Сумщини.

У Білгород-Дністровському відкрита громадська приймальня Партії розвитку України

Команда Розвитку Аккермана запрошує в свої ряди соціально активних мешканців району. У Білгород-Дністровському сформовано міський комітет Партії розвитку, який очолив Віктор Андреєнков - заступник голови комітету Одеської регіональної партійної організації Миколи Скорика.

Іван Качур взяв участь у заходах з нагоди Дня знань

У понеділок, 1 вересня, у загальноосвітній школі І-ІІІ ст. села Тур'я-Ремета на Закарпатті відбулась урочиста лінійка, присвячена Дню знань та початку нового навчального року. Цьогоріч понад пів сотні педагогів будуть працювати над розвитком та вихованням 407 підопічних навчального закладу.

ДОЛУЧИТИСЯ ДО КОМАНДИ РОЗВИТКУ

КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР

Дзвінок з сайту

або замовте зворотній дзівок