У Білгород-Дністровському відкрита громадська приймальня Партії розвитку України

03 Вересня 2014 16:49

Команда Розвитку Аккермана запрошує в свої ряди соціально активних мешканців району. У Білгород-Дністровському сформовано міський комітет Партії розвитку, який очолив Віктор Андреєнков - заступник голови комітету Одеської регіональної партійної організації Миколи Скорика. У комітет увійшли ще вісім членів партії, що спеціалізуються на вирішенні різного роду проблем.

Відкрито громадську приймальню. Тут городяни можуть ознайомитися з програмою Партії розвитку України та партійними проектами, а також отримати консультації з різних питань.

"Команда розвитку Аккермана запрошує всіх соціально активних мешканців міста, представників громадських організацій, депутатів рад різних рівнів вступити в Партію розвитку України. Ми чекаємо на всіх, хто виступає за викорінення корупції, за формування ефективних каналів комунікації між владою та суспільством, за децентралізацію влади і встановлення миру, за стабільність і процвітання на нашій спільній українській землі. Ми запрошуємо всіх, хто готовий взяти активну участь у будівництві єдиної європейської успішної України, приєднатися до молодої і ефективної команди", - зазначив заступник голови комітету Одеської регіональної партійної організації Віктор Андреєнков. Телефон громадської приймальні Партії розвитку України в Білгород-Дністровському: (068) 559-2-999 Адреса: м. Білгород-Дністровський, вул. Т. Шевченка, 31-Б Ел. адреса: [email protected]

ДОЛУЧИТИСЯ ДО КОМАНДИ РОЗВИТКУ

КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР

Дзвінок з сайту

або замовте зворотній дзівок