Іван Качур взяв участь у заходах з нагоди Дня знань

02 Вересня 2014 14:53

У понеділок, 1 вересня, у загальноосвітній школі І-ІІІ ст. села Тур'я-Ремета на Закарпатті відбулась урочиста лінійка, присвячена Дню знань та початку нового навчального року. Цьогоріч понад пів сотні педагогів будуть працювати над розвитком та вихованням 407 підопічних навчального закладу. 

Також в цей день перший дзвоник пролунав для 42 першачків мальовничого куточку турянської долини. У нелегку дорогу до знань дітей виводили їх батьки, а опісля проведення урочистої лінійки з учнями було проведено перший урок на актуальну тему сьогодення: «Україна – єдина країна». Прикрасою свята стали і випускники Тур'я-Реметівської школи, для яких цей навчальний рік стане останнім перед виходом в доросле життя.

Участь в урочистому заході взяв і депутат Закарпатської обласної ради, голова Закарпатського осередку Партії розвитку України Іван Качур.

Почесний гість звернувся до учнів, вчителів та батьків з побажаннями мирного неба над головою, мудрості, терпіння, невичерпних сил у майбутніх звершеннях:

«У цей не легкий для нашої країни час ми розпочинаємо нову сторінку життя підростаючого покоління. Сьогодні Україна, як ніколи, потребує розумних, ініціативних та інноваційних людей, які зможуть побудувати для неї нове європейське майбутнє. Впевнений, що за сприяння самих підопічних, їх батьків та вчителів цей навчальний рік стане для них новим вагомим кроком у щасливе майбутнє».

Також цього дня народний обранець відвідав і рідну школу у селі Туриця.

Завітав Іван Качур до обох шкіл не з пустими руками. Учні отримали  у  подарунок   набори спортінвентарю для активного дозвілля. 

ДОЛУЧИТИСЯ ДО КОМАНДИ РОЗВИТКУ

КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР

Дзвінок з сайту

або замовте зворотній дзівок