Володимир Клюс: Оновлення не можна починати з репресій та утисків

18 Вересня 2014 16:42

Верховна Рада ухвалила закон про так звану люстрацію. Прийняття даного рішення постійно відкладали «на завтра». Проведення люстрації вимагала громадськість в ході акцій протесту ще взимку 2013-2014 років, і, немає сумнівів, що багатьох необхідно усунути від влади за конкретні корупційні  дії, хабарництво, зловживання службовим становищем.

«Однак ми категорично не сприймаємо такого підходу щодо людей, які формально займали посади у владі в той чи інший період, за того чи іншого президента, - вважає Володимир Клюс – член Політради Партії розвитку України та голова комітету Івано-Франківської обласної партійної організації.

Він переконаний, що «це не демократична практика, а  практика тоталітарних режимів».

 Після Помаранчевої революції 2004 року, за наказом тодішнього президента Віктора Ющенка, з органів державної влади було примусово звільнено 25 тисяч працівників, що “зганьбили” себе якісною і наполегливою працею на користь Української держави. Внаслідок цього машина державного управління просто зупинилися, а країна занурилася в глибоку управлінську кризу, що мала незворотній характер. Сьогодні вже хочуть звільнити один мільйон осіб.

«Ми розуміємо, що Україна потребує оновлення і неодноразово виступали за відновлення миру і відродження економіки України. Ми об'єднали усі конструктивні політичні сили для протидії новій владі радикалів, що ведуть нашу країну до розколу і краху.  Але оновлення не можна починати з репресій та утисків. Суспільство, побудоване на фундаменті дискримінації та залякуваннях, не дасть позитивного результату, а тільки погіршить ситуацію», - наголошує політик.

«В той час, як у громадянському суспільстві ведуться дискусії на тему примирення і лояльності, об’єднання країни, - політики вдаються до дій, що ведуть до протилежного: до ворожнечі, до переслідування, до тиску, » -  підсумував Володимир Клюс.

ДОЛУЧИТИСЯ ДО КОМАНДИ РОЗВИТКУ

КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР

Дзвінок з сайту

або замовте зворотній дзівок