Володимир Клюс: «Війна все спише» - ось головний принцип роботи влади

16 Вересня 2014 10:25

«Українське суспільство ділиться сьогодні не за регіонами, мовою, ідеологією чи партійною приналежністю. Країна падає в глибоку прірву. Відбувається це через дії нинішньої влади. Чиновники крадуть і розколюють державу, щоб не відповідати за свої дії. «Війна все спише» - ось головний принцип роботи влади. Ці люди протиставили себе народу. Бути в опозиції до них сьогодні означає бути на боці ошуканих, розорених та дійшовших до відчаю людей», - переконаний член Політради Партії розвитку України, голова комітету Івано-Франківської обласної партійної організації Володимир Клюс.

Політик наголошує, що «нині повинно з’явитися розуміння того, що узурпація більше не має місця в нашому суспільстві. Україна стала кардинально іншою і  боротись за краще майбутнє – наше виправдане право. Хтось з колишніх лідерів не перестає давати мудрі, на їх погляд, поради, перебуваючи за сотні тисяч кілометрів від України, а деякі зарубіжні політики дозволяють собі повчати наш народ, піарячись на чужому горі, натхненно «співчуваючи» та «непокоячись»…».

«Протистояти цьому можна тільки створенням сильної опозиції», - зазначив політик.

Володимир Клюс впевнений, що країна, в якій немає самостійної і потужної опозиції, не може бути ані демократичною, ані успішною.

«Інтереси мінімум третини українців сьогодні ніхто не представляє і не захищає. Це мільйони наших громадян, які не довіряють приведеним до влади політикам. Якщо ми хочемо зберегти єдину країну, нам необхідно забезпечити належне представництво цих людей в парламенті», - зазначив член Політради Партії розвитку.

ДОЛУЧИТИСЯ ДО КОМАНДИ РОЗВИТКУ

КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР

Дзвінок з сайту

або замовте зворотній дзівок