За підтримки Партії розвитку України в Рені пройшли святкові події

16 Вересня 2014 16:02

14 вересня в рамках святкування Дня міста Рені активісти Партії розвитку України організували спортивні турніри зі стрітболу та міні-футболу.

В цьому році одному з ключових райцентрів Бессарабії виповнилося 466 років. З цією солідною датою жителів міста напередодні свята привітав перший заступник голови Нацкомітету Партії розвитку України Микола Скорик.

"Рені - ключовий форпост на сучасній карті України: це портова колиска, надійний південно-західний кордон, національний колорит, аграрні перспективи. Я щиро вітаю жителів Рені з Днем міста, і особливо радий, що цю річницю ми святкуємо в мирі та злагоді. Я хочу побажати, щоб так було і надалі, щоб чвари оминали Ваш край стороною, а добробут і достаток отримали постійну прописку без права виписки. У Рені - багато перспектив, які чекають на свою реалізацію. Я бажаю Вашому місту небайдужих, працьовитих і порядних синів і дочок, які обов'язково зроблять Ваше місто щасливішим", - побажав ренійцам Микола Скорик.

Члени Команди Розвитку м.Рені для своїх земляків організували відразу кілька спортивних свят. Їхніми головними героями стали діти.

"В Рені серед місцевих хлопців популярні футбол і баскетбол. Саме за цими видами спорту ми вирішили провести святкові турніри. Загальний девіз змагань - «Діти за мир, діти за спорт». Це - ті поняття, які особливо важливо пропагувати і рекламувати у середовищі підростаючого покоління", - підкреслив голова Ренійської районної організації Партії розвитку України Юрій Ціомік.

У змаганнях з міні-футболу взяли участь чотири команди: "Зеніт" (1 місце, м. Рені), "Sera" (2 місце, с. Новосільське), "Шторм" (3 місце, с. Лиманське) і "Гімназія" (4 місце). У стрітболі змагалися шість ренійських команд. За підсумками всіх ігор перше місце посів БК «Рені», друге - команда "Покоління чудес" і третє місце - "Царі". Переможці турнірів були нагороджені кубками та медалями, а кращі гравці отримали на пам'ять футбольні та баскетбольні м'ячі. Всі учасники були нагороджені пам'ятними грамотами та солодкими призами.

ДОЛУЧИТИСЯ ДО КОМАНДИ РОЗВИТКУ

КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР

Дзвінок з сайту

або замовте зворотній дзівок