Заява Партії розвитку України

12 Серпня 2014 15:14

Радикальні політичні сили вкинули країну у хаос насильства. Прикриваючись ура-патріотичними гаслами, вони по факту грають на руку зовнішнім антиукраїнським силам, які роблять все, щоб розколоти державу. При цьому своєю мішенню радикали обрали тих відповідальних політиків, які закликають припинити війну на Донбасі, яка руйнує і послаблює нашу країну, війну, в якій гинуть сотні українських солдат і тисячі мирних громадян.

Партія розвитку України з моменту свого створення рішуче виступає за діалог і припинення насильства, вказує на корупцію та неефективне держуправління, які влада намагається приховати за ширмою військової істерії. Як результат, радикальні націоналісти з Івано-Франківського відділення «Правого сектора» виступили проти реєстрації організації нашої Партії на Прикарпатті. Всупереч всім стандартам демократії, нашу політичну силу закликають обмежити у праві мати іншу, ніж нинішня влада, точку зору.

Партія розвитку України стоїть на державницьких позиціях і строго дотримується закону. Оцінку всім іншим нашим заявам повинні давати лише виборці, але не націоналісти, які своїм радикалізмом підсилюють розкол в суспільстві.

Прес-служба Партії розвитку України

ДОЛУЧИТИСЯ ДО КОМАНДИ РОЗВИТКУ

КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР

Дзвінок з сайту

або замовте зворотній дзівок